این مینی کیف ها که روی شانه یا بدن متقاطع پوشیده شده اند ، در تابستان امسال مد هستند. انسان نمی تواند به تنهایی با کیسه حمل کالای Strand زندگی کند. ”گفت جاش پسکوویتز ، مدیر مد مردان برای Moda Operandi. و جیب زدن به تلفن های همراه ، کابل ها و AirPods به خصوص در تابستان شروع به کار می کند.
 
وارد کیف انسان ریزه اندام شوید ، اما آن را "لعنت" (یک بندبان از "کیف پول مرد") صدا نکنید. آقای پسکوویتز گفت: "این یک نسخه مد از کیف است که ایندیانا جونز زیر کت چرمی خود پوشید."
 
اگر علاقه دارید در مورد اکسسوری و تزیینات مد اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید از سایت زیر کمک بگیرید. کافیست روی لینک https://cookbash.ir/ کلیک کیند و وارد بخش اکسسوری سایت کوک باش شوید.
 
بالنسیاگا
این کیسه پیام رسان سایز کوچک که به اندازه کافی مناسب پاسپورت ، تلفن و کیف پول نازک است ، در حالی که از سالن فرودگاه عبور می کنید ، جیب شما را آزاد می کند.
 
سفید رنگ
اگر رنگ قرمز ماشین آتش نشانی به اندازه کافی روشن نباشد ، hypebeast ها از بند صنعتی که با آرم این برند تزئین شده است قدردانی می کنند.
 
موجی
ساخته شده از پلی استر با دوام ، این کیف پول بادی ارزان قیمت دارای مارک صفر و سبک حداقل مانند همه محصولات Muji است.
 
استودیو آکنه
با چرم دوخته شده ، بند گره خورده و قلاب مغناطیسی ، این تقریباً به اندازه مینی کیف مرد است.
 
A.P.C.
این کیف بوم هیبریدی از یک کیف متقاطع و یک بسته فنی است ، دارای دو جیب زیپ است و می توان آن را روی لگن یا از طریق شانه پوشید.
 
بلو دوفو
این دستمال کاغذی و کیف اصلاح شده چرمی که توسط صنعتگران فرانسوی ساخته شده است ، بسته به روحیه شما می تواند روی شانه یا بدن قرار بگیرد.