اشکال لوله کشی گاز ( روکار و زیرکار )

 لوله کشی گاز یکی خدماتی در ساختمان می باشد که فراوان بایستی در اجرای آن توجه کرد .


ادامه مطلب

نکات تعمیر سیستم سرمایش گازی

 اگر تعمیر سیستم سرمایش گازی را به جهت نگرانی از مخارج تعمیر , تعمیر نمیکنید در لحاظ داشته باشیدکه به تعویق پرت کردن تعمیرات جزئی قادر است به معنای رویارویی با اشتباهات بزرگتر در آتی باشد .


ادامه مطلب

سیستم مدیریت مصرف انرژی با به کار گیری از بی ام اس

 مدیریت انرژی یک کدام از زیرمجموعه BMS سیستم های مدیریت ساختمان است که بر روی اتوماسیون و بررسی بر دستگاه های مصرف انرژی تمرکز دارااست .

ادامه مطلب

فنر لوله بازکنی چگونه کار می کند؟ انواع آن چیست؟

 فنر لوله بازکنی در سایت پرتقال با کمک سرویسکاران ما خدمات رسانی می شود. برای حل مشکل گرفتگی لوله منزل یا محل کار و …. خود می توانید با ما تماس بگیرید.

ادامه مطلب

هواساز چه چیزی است

 هواساز ها در گنجایش های متمایز جان دار می‌باشند , هوای نو گرفته شده از محفظه را به یاری امکانات متعدد تهویه کرده و در کیفیت مطلوب در ساختمان توزیع می نمایند .

ادامه مطلب

پاک کردن سینک ظرفشویی

 آشپزخانه قلب هر خانه‌ای است مسلما شما نیز بارها این پاراگراف مشهور را شنیده‌اید . تمام بوهای مطبوع و خاطره‌انگیز در آشپزخانه جریان دارااست .


ادامه مطلب

آکوامارین چه می باشد و چه‌گونه می توان آن را تشخیص داد؟

 آکوامارین دسته ی آبی رنگ تا سبز آبی‌رنگ کیفیت خوب سنگ جواهر بریل است . آکوامارین طاقت فرسا است و درخشندگی شیشه ای زیبایی شبیه با شیشه داراست .

ادامه مطلب

خدمات لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان در تاسیسات سرویس

لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان، یکی از خدمات تاسیسات سرویس است که همکاران ما در بخش فنی آماده رفع مشکلات هموطنان عزیز در سراسر تهران می باشد.

ادامه مطلب

تقویت رویش موی

سلول‌هایی که سبب ساز پرورش گیسو میشوند , سریع‌تر از تمام سلول‌های تن تغییر تحول می نمایند . به همین منظور است که به‌طور دایم ناچار میشوید برای تروتمیز کردن و کوتاهی موی به آرایشگاه بروید .

ادامه مطلب

خدمات لوله بازکنی اقدسیه و تخلیه چاه اقدسیه

سایت پرتقال مفتخر است با ارائه خدمات لوله بازکنی اقدسیه و تخلیه چاه اقدسیه خدمت جدیدی را به مردم این منطقه از شهر تهران ارائه نماید.

ادامه مطلب
صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد