دلایل جمع شدن آب در فریزر و رفع آن

اگر فریزر و یخچال خویش را گشوده نمائید تا یک نوشیدنی خنک بردارید و یا این که این‌که از کشوی میوه‌ها , میوه‌ای تعیین فرمائید , احتمالا با یک خلل وسیع مواجه گردید و آن نیز عده شدن آب در کف فریزر است .

ادامه مطلب

تعمیرات کولر گازی و سرویس انواع کولر گازی

اولی نکته ای که در سیستم خنک کننده گازی می توان اعلام کرد , سیستم هوشمند و پیچیده آن است . به علاوه , خنک کننده گازی هم اعم از وسایلی است که ارزش بالایی داراست , و خرید دوباره آن به صرفه نمی باشد .

ادامه مطلب

فرایند برق کشی ساختمان


برق کشی ساختمان دارنده فرایند زیادی هست که هر تراز طی دوره خاصی انجام می شود این به‌این مفهوم است که تمامی ی فرایند را نمیتوان در یک دوره و متوالی انجام اعطا کرد چون وضعیت می بایست برای ادامه کار شما آماده شود .

ادامه مطلب

چه گونه دسته تولید سازه را تشخیص دهیم؟

 ساخت‌ و ساز سازه در صدر مضاعف بی آلایش بوده و تکمیل آن احتمال دارد فقط یک سری روز یا این که چندین ماه به ارتفاع می‌انجامید .

ادامه مطلب

لوله عالی برای لوله کشی تاسیسات


امروزه با وجود ساختمان سازی‌های زیاد بسیار در سرزمین , طبیعتاً میزان به کار گیری از لوله کشی ساختمان هم ارتقا یافته است .

ادامه مطلب

توضیحات سرمایش و گرمایش

سرمایش و گرامیش همیشه در بین مردم اهمیت خاصی داشته هست. در این مطلب میخواهسیم در مورد سیستمهای سرمایش و گرمایش به صورت خلاصه صحبت کنیم.

ادامه مطلب

اناتومی سیستم های تهویه مطبوع


اندازه ساختمان
ساختمان بزرگتر کلاً پیچیده تر از ساختمان کوچکتر است . این نکته در زمینه ی سیستم های تهویه مطبوع هم راست گو است .

ادامه مطلب

ترسیم پلان , نقشه خانه تان را به گویش معمولی بکشید


شما نیز تصمیم گرفته اید که معمار خانه خودتان باشید؟ پس خوبتر است داده ها مبنا از این دانش داشته باشید و با اصطلاحات مرسوم در حرفه ی معماری آشنا گردید.

ادامه مطلب
صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد